Personalizowane etui na smartfona

Personalizowane etui na smartfona

Personalizowane etui na smartfona – ceny najnowszych modeli smartfonów mogą sięgać kilku tysięcy złotych. Dlatego właściciele smartfonów często decydują się na kilka akcesoriów chroniących telefon. W końcu zakup etui nie wyklucza stosowania folii ochronnej lub szkła hartowanego. Żadne zabezpieczenie nie daje 100% ochrony, ale zastosowanie co najmniej dwóch akcesoriów chroniących telefon znacznie przedłuża żywotność sprzętu i chroni portfel właściciela. Kiedy kupujemy nowego smartfona, to chcemy, aby podkreślał osobowość użytkownika i nie wyglądał, jak tysiące egzemplarzy z danego modelu. Zdjęcie na wyświetlaczu  to zaledwie wstęp do personalizacji smartfona. 

Różnorodna oferta etui na smartfona

Personalizowane etui na smartfona

Smartfon to urządzenie z bardzo delikatną obudową. Łatwo można ją zniszczyć, nawet przed przypadek. Aby chronić telefon i dostosować jego wygląd do swojego gustu, osobowości, koloru oczu, zainteresowań można zakupić etui.   W ofercie biznesowej ciekawą propozycją są etui na smartfona skórzane lub wykonane z drewna dębowego lub wenge. Jest to etui, które urzeka pięknem i elegancją, Jest uniwersalne i ponadczasowe. Skóra i drewno jako materiał na dodatki do elektroniki zawsze będą wyrazem szyku, klasy i dobrego gustu właściciela.  Dostępne w sprzedaży obudowy i pokrowce są tworzone z myślą o elegancji i uniwersalności. O unikalną ozdobę etui użytkownik musi zadbać samodzielnie. Na szczęście wśród internetowych ofert etui na smartfona są usługi dające  możliwość stworzenia etui z ulubionym zdjęciem lub grafiką właściciela. Nowoczesna, cyfrowa technika druku sprawia, że ani pokrowiec ze zdjęciem będzie trwały i pięknie wyglądający przez bardzo czas. Trudno wyobrazić sobie bardziej osobistego smartfona niż etui ze zdjęciem właściciela lub kogoś ważnego dla użytkownika. Bez wątpienia, takie etui na pewno wyróżnia się w tłumie i sprawia, że nikt nie pomyli choćby przypadkowo swojego telefonu ze smartfonem innej osoby. Zdjęcia na etui można wykonać na pokrowcu silikonowe, drewnianym, z włókna węglowego lub skórzanym. Na etui może być wykonana każda grafika: herb drużyny, postać z filmu, zwierzę, krajobraz. Do obrazu można dodać krótką treść, np.: życiowe  motto, ulubiony cytat, imię. Stylizowanie swojego smartfona podkreśla indywidualność i kreatywność właściciela. W sklepach jest bardzo dużo modeli etui na smartfona i w wiele osób może mieć taki sam pokrowiec. Etui z prywatnym zdjęciem (wszystko jedno, czy jest to fotografia właściciela, bliskiej osoby, zwierzęcia, ulubionej rzeczy,  czy zdjęcie, z którego ktoś jest dumny), to taki pokrowiec jest niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju. Jeżeli na etui jest zdjęcie kogoś bliskiego lub zwierzęcia, to obiekt ze zdjęcia cały czas jest przy tej osobie i pełni taką samą rolę, jak zdjęcie oprawione w ramce stojące na biurku. Etui na smartfona ze zdjęciem jest niczym wizytówka – wyróżnia człowieka, a jednocześnie chroni telefon.

Etui funkcjonalne

Personalizacja etui nie oznacza jedynie dobrania koloru, czy motywu na futerale do  gustu użytkownika, ale również wybranie pokrowca, który będzie spełniał kilka funkcji. Etui z klapką na bok może służyć jako stojaczek. Etui mające kilka kieszonek znakomicie sprawdzi się także w roli dokumentnika, czy portfela i wtedy telefon, pieniądze lub dokumenty są w jednym miejscu. W sprzedaży są także etui na smartfona ze stojaczkiem w tyle, co jest bardzo wygodne w czasie jazdy samochodem lub pracy przy komputerze.

Oryginalny prezent

Etui na smartfona ze zdjęciem to pomysł na fantastyczny prezent na urodziny, święta, rocznicę związku, zaręczyny i na każdą inną okazję, kiedy chcemy kogoś obdarować.  Wystarczy znać model telefonu, jaki posiada osoba, dla której takie etui ma być niespodzianką. Zamiast kupować coś banalnego, można dopasować prezent do danej osoby i podarować coś niepowtarzalnego i unikatowego. Do zdjęcia można  dołączyć napis.

Kreator etui

Firmy wykonujące usługi tworzenia etui na smartfona na zamówienie udostępniają opcję zwaną kreatorem etui. Użytkownik może samodzielnie zaprojektować swoje wymarzone etui z dowolnym zdjęciem, grafiką lub napisem i przesłać do wykonania projekt  osłonki. Kreator etui jest prosty w obsłudze i nie wymaga posiadania talentu artystycznego, ani wiedzy z dziedziny skomplikowanych programów graficznych. Aby z niego skorzystać, wystarczy odrobina kreatywności, chęci i czasu. Kreator etui to narzędzie adresowane do osób, którym zależy na posiadaniu unikalnego, własnoręcznie ozdobionego pokrowca na telefon. Zdjęcie lub grafika, która ma zdobić etui na smartfona musi być bardzo wysokiej jakości. Każdy kreator ma funkcję podglądu, jak będzie wyglądało etui po wykonaniu.

Etui na smartfona z własnym nadrukiem to oferta przeznaczona dla osób, dla których standardowe etui nie spełnia ich oczekiwań.  Dla ludzi, którzy stawiają na oryginalność, nie lubią masowej produkcji, etui dostępne w sklepach to przeżytek. Potrzebują czegoś, co pokaże ich osobowość, przywoła wspomnienia. Etui  z własnym nadrukiem to nowy rozdział w historii akcesoriów telefonicznych.

Rekomendowane artykuły